ÜRÜN GRUPLARI
 

Sık Sorulan Sorular

1.    Siteye nasıl üye olabilirim
    Üye ol butonunu tıklayıp formu doldurmalısınız.
2.    Nasıl Sipariş verebilirim?
    "Alışveriş yapmak için üye girişi yapmalısınız. Sipariş vermek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
İncelediğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.
“Sepetim” sayfasında ürün bilgilerinizi kontrol ediniz. Değişiklik yapmak istediğiniz alanlar varsa güncelleyiniz.
Ödeme yapmak için “SATIN AL” butonuna basınız.
Teslimat ve fatura adresinizi seçiniz. “Yeni Adres Ekle” seçeneği ile farklı bir teslimat adresi girebilirsiniz.
“Kargo teslim adresi, fatura adresi ile aynı.” seçeneğini tıkladığınızda, teslimat adresinize fatura kesilecektir.(E-Fatura mükkellefiyseniz, faturanız sistem üzerinden gönderilecektir.)
Farklı bir adres ve kişiye/kuruma fatura kesilecek ise,tiki kaldırmanız gerekmektedir. Bu durumda yeni adres bilgilerini ekleyebilirsiniz.
Siparişi tamamla butonuna basarak “Ödeme” sayfasına gelerek ödeme tipini seçiniz.
“Mesafeli Satış” ve “Ön Bilgilendirme” kabul sözleşmelerini onayladıktan sonra “SİPARİŞİ TAMAMLA” seçeneği ile siparişinizi sonlanlandırınız."
3.    Sipariş hakkında nasıl bilgi alabilirim?
    Siparişinizin durumunu “Hesabım” menüsünden “Sipariş Bilgilerim” sayfasından öğrenebilirsiniz
4.    Verdiğim siparişin fatura bilgilerini değiştirebilir miyim?
    Siparişiniz henüz kargoya verilmedi ise fatura bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
5.    Sipariş ettiğim ürünler ile faturamın farklı adrese gelmesini istiyorum. Mümkün mü?
    Evet. Siparişinizi oluşturma aşamasındayken “Ödeme” sayfasında yer alan “Kargo teslim adresi, fatura adresi ile aynı.” seçeneğini boş bırakmanız/tıklamamanız durumunda fatura ile ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi sağlanacaktır.
6.    İptal talep ettiğim ürün/ürünler kargoya verilmiş ise ne yapabilirim?
    Siparişiniz paketleme aşamasındayken iptal işlemi sağlanamamaktadır.Bu durumda siparişinizin sevkiyattan çekilmesini talep edebilir veya paket size geldiğinde kabul etmeyerek iadesini isteyebilirsiniz.
7.    Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
    Hesabım bölümündeki Siparişlerim bölümünde ürünlerinizin faturası kesilmedi ise kendiniz dilediğiniz şekilde iptal edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri desteği almak isterseniz iptal işlemi için “İletişim” sayfasının “Bize Yazın” bölümünden “SİPARİŞ İPTAL” başlığını seçiniz. İlgili alanları doldurarak “GÖNDER” tuşuna basınız. Buradan yapacağınız başvuru sonunda da ürünleriniz eğer faturalandırılmadı ise iptal edilecektir. 
8.    “Hasar Tespit Tutanağı” nedir?
    Tarafınıza ulaşan paketleri kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Paket içinden çıkan hasarlı, kırık ürün/ürünler durumunda; kargo elemanının şahitliğinde bu durumu tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin tarafınıza kırık, hasarlı ulaştığı hususunu tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.
9.    Aldığım ürünü iade etmek istiyorum. İade şartlarınız nelerdir?
    Ürününüzü/Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihinden itibaren “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” ile ürününüzün/ürünlerinizin kusurlu/arızalı/bozuk olması halleri haricinde- 14 (on dört ) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz. Yurtdışı teslimatlı siparişlerde cayma hakkı kullanılması durumunda kargo gönderi ücreti müşteriye ait olacaktır.
10.    İade şartlarınız nelerdir?
    Ürün/Ürünler; orijnal ambalajı, varsa promosyon ürünü birlikte tarafımıza ulaşmalıdır. Varsa koruma bandının çıkarılmamış olması, ürünün/ürünlerin işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmış olması ve ambalajı ile ürünün hasar görmemiş olması gerekmektedir.
11.    Ürün, hasarlı, kırık bir şekilde ulaştı ise ne yapabilirim?
    Hasar Tespit Tutanağı” ile bunu belgelemeniz durumunda işlem yapılmaktadır.
12.    Hangi ürünleri iade edemem?
    Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler”e konu olan ürünlerin ambalajı açıldığı an ve kullanıcı hatası sonucu kusurlu/arızalı/bozuk hale gelen ürünlere iade işlemi yapılamamaktadır.
13.    “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hangileridir?
a. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b. Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
e. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
f. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
g. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
h. Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ı. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
i. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler."
14.    İade ürünlerimi tarafınıza nasıl gönderebilirim?
    "İade ve değişim ürünleri kesinlikle orjinal kutu ve ambalajı ile yapılmalıdır.
İade ve değişim istediğiniz ürünlerin orjinal sevk irsaliyesi ve iade sebebini içeren bir not ile birlikte göndermeniz gerekmektedir."
15.    İadem kabul edilmez ise ne olur?
    İadesi kabul edilmeyen ürünler, tarafınıza geri gönderilmektedir.
 

Ücretsiz Kargo

20Kg ve üzeri siparişlerinizde

Canlı Destek

Canlı destek ile kolay sipariş

Online Ödeme

Tüm Kartlara 9 Taksit İmkânı

Haberdar Ol

Siparişlerinizin tüm aşamalarında
SMS Bildirimi